O mnie

Z bloga wzięte

Dział w budowie, zapraszam niebawem

Odwiedź Blog »

Kilka słów o autorce

Karina Daria Bugajczyk

picture

Obecnie pracująca studentka. Gdybym chciała opisać się jednym zdaniem, brzmiałoby ono tak: zwariowana marzycielka ze ściśle wytyczonymi celami, do których uparcie dąży.

Informatyką zaczęłam interesować się, od kiedy dostałam w posiadanie pierwszy komputer, było to w 1996r. Miałam wtedy zaledwie 6 lat, jednak już wtedy byłam małą specjalistką od spraw komputerowych w domu. Moja pasja rozwinęła się w szkole podstawowej gdzie owocne lekcje informatyki ze świetnym nauczycielem tylko pogłębiły moją komputerową ciekawość. W liceum wiedziałam już, co chcę w życiu robić dalej, dlatego zdecydowałam się na profil informatyczny "Zarządzanie informacją". Edukacja w liceum pozwoliła mi na dostanie się na wspaniałe studia w Poznaniu. Kierunek, który ukończyłam "Informatyka i ekonometria" ze specjalizacją "Grafika i Multimedia" znacząco pozwolił mi na rozwinięcie moich umiejętności zarówno programistycznych jak i graficznych

Obecnie studiuję "Innowacyjny e-marketing" w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, aby móc dalej nieustannie rozwijać swoją wiedzę z zakresu Marketingu w Wyszukiwarkach i Internecie. Pasjonuję się zagadnieniami Optymalizacji stron internetowych oraz kampanii marketingowych w internecie.

Już w trakcie liceum i studiów realizowałam pierwsze projekty stron, wizytówek i plakatów. Podjęłam również na studiach pracę w zawodzie. Ciągle rozwijam własne umiejętności nie tylko na uczelni czy w pracy, ale również w czasie wolnym. To, co robię nie jest tylko pustym zawodem, jest to moim hobby, które zabiera mi ogromne ilości czasu. Uwielbiam to, co robię, a przez to praca mnie nie nudzi a mobilizuje do dalszego rozwoju i doskonalenia.


Dziękuję za odwiedziny i zapraszam do dalszej lektury

Karina Daria Bugajczyk

Ostatnia praca

Ja w sieci

Zobacz mnie na GoldenLine

Odwiedź mnie na Facebook

Odwiedź mnie na Tumblr

Odwiedź mnie na Digart

Zainteresowania

Strony internetowe - Budowanie stron internetowych HTML/CSS.
Grafika komputerowa - Tworzenie grafiki rastrowej w programach takich jak Photoshop czy Gimp.
Grafika projektowa - Projektowanie graficzne wizytówek, plakatów, ulotek, itp.

Kontakt

Karina Bugajczyk
tel: 725 129 018
poczta@kbreklama.pl